Dodaj do obserwowanych

Koncert Tribute to H.Zimmer,E.Morricone,J.Williams

Koncert
Lublin, Hala Globus
28.10.2021
19:00

Opis

Spektakularne wydarzenie, łączące muzykę najsłynniejszych kompozytorów globu.
Znakomici artyści z całego świata - orkiestra symfoniczna, chór oraz soliści stworzą zjawiskową atmosferę, która przeniesie widzów w niezwykły, filmowy świat.

Usłyszymy największe utwory filmowe stworzone przez wybitne postaci: Hansa Zimmera, Ennio Morricone i Johna Williamsa. Unikatowe hity z filmowych arcydzieł takich jak: "Król Lew", "Gladiator", "Gwiezdne Wojny", "Piraci z Karaibów", "Dawno temu w Ameryce", "Nienawistna Ósemka", "Lista Schindlera" czy "Szczęki" sprawią, że ten wspaniały koncert pozostanie na długo w pamięci każdego konesera.

"Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams" to projekt, który oddaje hołd tym wspaniałym kompozytorom. Każdy z nich zapisał się złotymi zgłoskami w historii muzyki oraz kinematografii, a tworzona przez nich muzyka na zawsze pozostanie w sercach milionów osób. W sumie stworzyli ścieżki dźwiękowe do około 1000 filmowych produkcji. Zebrali mnóstwo nagród, w tym najsłynniejsze: Oscary, Złote Globy czy Grammy.
Będzie to pierwszy raz, kiedy podczas jednego koncertu zostanie odegrana muzyka tej całej fenomenalnej trójki. Na takim wydarzeniu nie powinno zabraknąć żadnego fana muzyki!

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Lublin, Hala Globus
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 24.08.2021, 12:25

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Koncert Tribute to H.Zimmer,E.Morricone,J.Williams
Koncert
Data:
Czwartek, 28.10.2021 | 19:00
Cena już od:
89,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 681 osób
Rozpoczęcie wydarzenia za :
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać