Dodaj do obserwowanych

Terminarz Kobiet z Pasją

Nauka i Edukacja
Lublin, Łuszczów Kolonia 79
30.12.2019
18:00 - 21:00

Opis

Prosimy o rezerwacje miejsc na spotkania.

Każde spotkanie ma ograniczona ilość miejsc.

Spotkania Rozmowy przy stole z Kobietami z Pasją są płatne od 15zł do 35zł

Na spotkaniach Rozmowy przy stole z Kobietami z Pasją, uczestnicy mają zapewniony poczęstunek - woda, herbata, przekąska.

Spotkanie Urodzinowo - jajeczkowo jest płatne od 45zł do 65zł

Na spotkaniu Urodzinowo - jajeczkowo, uczestnicy maja zapewniony poczęstunek w formie bufetu - zupa, przekąski, cista, napoje zimne i gorące.

Spotkania odbędą się przy minimalnej ilości uczestników - 5 osób.

Jeżeli nie będzie minimalnej ilości uczestników, spotkanie może być odwołane dwa dni przed datą planowanego spotkania.

Każda osoba, która weźmie udział w którymś z wymienionych spotkań, zgadza się na nieodpłatne używanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie swojego wizerunku, utrwalonego jakąkolwiek techniką na wszelkich nośnikach przez Restaurację Country - organizatora spotkań, na potrzeby promocji nieformalnej grupy społecznej "Kobiety z Pasją"
Niniejsza zgoda jest nieodpłatna, nie jest ograniczona czasowo ani terytorialnie.
Dla potrzeb, wizerunek może być użyty do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania, kadrowania i kompozycji, a także zestawiany z wizerunkiem innych osób. Może być uzupełniony towarzyszącym komentarzem, natomiast nagrania filmowe z jego udziałem mogą być cięte, montowane, modyfikowane, dodawane do innych materiałów powstających na potrzeby jw. oraz w celach informacyjnych.
Niniejsza zgoda obejmuje wszelkie formy publikacji, w szczególności rozpowszechnianie w internecie oraz portalach społecznościowych oraz zamieszczenie w materiałach promocyjnych i informacyjnych czy prasie. Wizerunek uczestników spotkań, nie może być użyty w formie lub publikacji obraźliwej lub naruszać w inny sposób dóbr osobistych.
Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Kobiet z Pasją Restaurację Country z siedzibą w Łuszczów Kolonia 79, 21-010 Łęczna w postaci: wizerunek, imię, nazwisko, telefon, adres w celach opłat za spotkania czy dokonania rezerwacji.
Podawane dane są dobrowolne.
Każda z osób, może zapoznać się z klauzulą informacyjną, w tym z informacją o celu przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści danych osobowych i prawie ich sprostowania.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Lublin, Łuszczów Kolonia 79
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 14.08.2019, 22:43

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Terminarz Kobiet z Pasją
Nauka i Edukacja
Data:
Poniedziałek, 30.12.2019 | 18:00 - 21:00
Cena już od:
15 zł do 65 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook